Infos
The program will be updated as soon as possible
Biathlon
January 20 | 11h00 | Women's 10km | Alpensia Biathlon Center | |
January 20 | 14h00 | Men's 12,5km | Alpensia Biathlon Center | |
January 21 | 11h00 | Mixed Single Relay 6km + 7.5km (W+M) | Alpensia Biathlon Center | |
January 23 | 10h30 | Men's sprint 7,5 km | Alpensia Biathlon Center | |
January 23 | 13h30 | Women's Sprint 6 km | Alpensia Biathlon Center | |
January 24 | 10h30 | Mixed Relay 4 x 6km (W+M) | Alpensia Biathlon Center |
Bobsleigh
January 22 | 14h30 | Women's Monobob run 1 | Alpensia Sliding Center | |
January 22 | 15h16 | Women's Monobob run 2 | Alpensia Sliding Center | |
January 23 | 14h30 | Men's Monobob run 1 | Alpensia Sliding Center | |
January 23 | 15h16 | Men's Monobob run 2 | Alpensia Sliding Center |
Ceremony
January 19 | 20h00 | Opening Ceremony | Sydney Olympic Park, Pavillon 3 | |
January 19 | 20h00 | Opening Ceremony | Gangneung Oval | |
February 1 | 19h30 | Closing Ceremony | Sydney Olympic Park Tennis - Court 7 |
Curling
January 20 | 10h00 | Mixed Team Round Robin Session 1, Group A: Turkey - People's Republic of China | Gangneung Curling Center | |
January 20 | 10h00 | Mixed Team Round Robin Session 1, Group A: Japan - Nigeria | Gangneung Curling Center | |
January 20 | 10h00 | Mixed Team Round Robin Session 1, Group A: New Zeland - Sweden | Gangneung Curling Center | |
January 20 | 10h00 | Mixed Team Round Robin Session 1, Group A: United States of America - Norway | Gangneung Curling Center | |
January 20 | 14h00 | Mixed Team Round Robin Session 1, Group B: Brazil - Republic of Korea | Gangneung Curling Center | |
January 20 | 14h00 | Mixed Team Round Robin Session 1, Group B: Canada - Italy | Gangneung Curling Center | |
January 20 | 14h00 | Mixed Team Round Robin Session 1, Group B: Denmark - Great Britain | Gangneung Curling Center | |
January 20 | 14h00 | Mixed Team Round Robin Session 1, Group B: Germany - Switzerland | Gangneung Curling Center | |
January 20 | 18h00 | Mixed Team Round Robin Session 2, Group A: Japan - People's Republic of China | Gangneung Curling Center | |
January 20 | 18h00 | Mixed Team Round Robin Session 2, Group A: New Zealand - United States of America | Gangneung Curling Center | |
January 20 | 18h00 | Mixed Team Round Robin Session 2, Group A: Nigeria - Turkey | Gangneung Curling Center | |
January 20 | 18h00 | Mixed Team Round Robin Session 2, Group A: Norway - Sweden | Gangneung Curling Center | |
January 21 | 10h00 | Mixed Team Round Robin Session 2, Group B: Switzerland - Denmark | Gangneung Curling Center | |
January 21 | 10h00 | Mixed Team Round Robin Session 2, Group B: Canada - Brazil | Gangneung Curling Center | |
January 21 | 10h00 | Mixed Team Round Robin Session 2, Group B: Germany - Great Britain | Gangneung Curling Center | |
January 21 | 10h00 | Mixed Team Round Robin Session 2, Group B: Republic of Korea - Italy | Gangneung Curling Center | |
January 21 | 14h00 | Mixed Team Round Robin Session 3, Group A: Japan - Sweden | Gangneung Curling Center | |
January 21 | 14h00 | Mixed Team Round Robin Session 3, Group A: Nigeria - Norway | Gangneung Curling Center | |
January 21 | 14h00 | Mixed Team Round Robin Session 3, Group A: People's Republic of China - New Zealand | Gangneung Curling Center | |
January 21 | 14h00 | Mixed Team Round Robin Session 3, Group A: United States of America - Turkey | Gangneung Curling Center | |
January 21 | 18h00 | Mixed Team Round Robin Session 3, Group B: Brazil - Denamrk | Gangneung Curling Center | |
January 21 | 18h00 | Mixed Team Round Robin Session 3, Group B: Germany - Italy | Gangneung Curling Center | |
January 21 | 18h00 | Mixed Team Round Robin Session 3, Group B: Great Britain - Canada | Gangneung Curling Center | |
January 21 | 18h00 | Mixed Team Round Robin Session 3, Group B: Switzerland - Republic of Korea | Gangneung Curling Center | |
January 22 | 10h00 | Mixed Team Round Robin Session 4, Group A: New Zealand - Nigeria | Gangneung Curling Center | |
January 22 | 10h00 | Mixed Team Round Robin Session 4, Group A: People's Republic of China - Norway | Gangneung Curling Center | |
January 22 | 10h00 | Mixed Team Round Robin Session 4, Group A: Sweden - Turkey | Gangneung Curling Center | |
January 22 | 10h00 | Mixed Team Round Robin Session 4, Group A: United States of America - Japan | Gangneung Curling Center | |
January 22 | 14h00 | Mixed Team Round Robin Session 4, Group B: Brazil - Germany | Gangneung Curling Center | |
January 22 | 14h00 | Mixed Team Round Robin Session 4, Group B: Canada - Suwitzerland | Gangneung Curling Center | |
January 22 | 14h00 | Mixed Team Round Robin Session 4, Group B: Great Britain - Republic of Korea | Gangneung Curling Center | |
January 22 | 14h00 | Mixed Team Round Robin Session 4, Group B: Italy - Denmark | Gangneung Curling Center | |
January 22 | 18h00 | Mixed Team Round Robin Session 5, Group A: Japan - New zealand | Gangneung Curling Center | |
January 22 | 18h00 | Mixed Team Round Robin Session 5, Group A: Nigeria - United States of America | Gangneung Curling Center | |
January 22 | 18h00 | Mixed Team Round Robin Session 5, Group A: Sweden - People's Republic of China | Gangneung Curling Center | |
January 22 | 18h00 | Mixed Team Round Robin Session 5, Group A: Turkey - Norway | Gangneung Curling Center | |
January 23 | 10h00 | Mixed Team Round Robin Session 5, Group B: Denmark - Republic of Korea | Gangneung Curling Center | |
January 23 | 10h00 | Mixed Team Round Robin Session 5, Group B: Germany - Canadda | Gangneung Curling Center | |
January 23 | 10h00 | Mixed Team Round Robin Session 5, Group B: Italy - Great Britain | Gangneung Curling Center | |
January 23 | 10h00 | Mixed Team Round Robin Session 5, Group B: Switzerland - Brazil | Gangneung Curling Center | |
January 23 | 14h00 | Mixed Team Round Robin Session 6, Group A: Nigeria - People's Republic of China | Gangneung Curling Center | |
January 23 | 14h00 | Mixed Team Round Robin Session 6, Group A: Norway - Ne Zealand | Gangneung Curling Center | |
January 23 | 14h00 | Mixed Team Round Robin Session 6, Group A: Turkey - Japan | Gangneung Curling Center | |
January 23 | 14h00 | Mixed Team Round Robin Session 6, Group A: United States of America - Sweden | Gangneung Curling Center | |
January 23 | 18h00 | Mixed Team Round Robin Session 6, Group B: Brazil - Italy | Gangneung Curling Center | |
January 23 | 18h00 | Mixed Team Round Robin Session 6, Group B: Denmark - Germany | Gangneung Curling Center | |
January 23 | 18h00 | Mixed Team Round Robin Session 6, Group B: Republic of Korea - Canada | Gangneung Curling Center | |
January 23 | 18h00 | Mixed Team Round Robin Session 6, Group B: Switzerland - Great Britain | Gangneung Curling Center | |
January 24 | 09h00 | Mixed Team Round Robin Session 7, Group A: New Zealand - Turkey | Gangneung Curling Center | |
January 24 | 09h00 | Mixed Team Round Robin Session 7, Group A: Norway - Japan | Gangneung Curling Center | |
January 24 | 09h00 | Mixed Team Round Robin Session 7, Group A: People's Republic of China - United States of America | Gangneung Curling Center | |
January 24 | 09h00 | Mixed Team Round Robin Session 7, Group A: Sweden - Nigeria | Gangneung Curling Center | |
January 24 | 13h00 | Mixed Team Round Robin Session 7, Group B: Canada - denmark | Gangneung Curling Center | |
January 24 | 13h00 | Mixed Team Round Robin Session 7, Group B: Great Britain - Brazil | Gangneung Curling Center | |
January 24 | 13h00 | Mixed Team Round Robin Session 7, Group B: Italy - Switzerland | Gangneung Curling Center | |
January 24 | 13h00 | Mixed Team Round Robin Session 7, Group B: Republic of Korea - Germany | Gangneung Curling Center | |
January 24 | 19h00 | Mixed Team Qualification: Japan - Denmark | Gangneung Curling Center | |
January 24 | 19h00 | Mixed Team Qualification: United States of America - Switzerland | Gangneung Curling Center | |
January 25 | 09h00 | Mixed Team Semifinal 1: People's Republic of China - Denmark | Gangneung Curling Center | |
January 25 | 09h00 | Mixed Team Semifinal 2: Switzerland - Great Britain | Gangneung Curling Center | |
January 25 | 14h30 | Mixed Team Bronze Medal Match: Switzerland - People Republic of China | Gangneung Curling Center | |
January 25 | 18h00 | Mixed Team Final: Denmark - Great Britain | Gangneung Curling Center | |
January 26 | 18h00 | Mixed double Round Robin Session 1, Group B: Sweden - Norway | Gangneung Curling Center | |
January 26 | 18h00 | Mixed double Round Robin Session 1, Group D: Austria - Germany | Gangneung Curling Center | |
January 26 | 18h00 | Mixed double Round Robin Session 1, Group D: Italy - Switzerland | Gangneung Curling Center | |
January 26 | 18h00 | Mixed double Round Robin Session 1, Group D: Nigeria - Hungary | Gangneung Curling Center | |
January 27 | 10h00 | Mixed double Round Robin Session 2, Group A: Canada - Republic of Korea | Gangneung Curling Center | |
January 27 | 10h00 | Mixed double Round Robin Session 2, Group A: Czechia - Hongrie | Gangneung Curling Center | |
January 27 | 10h00 | Mixed double Round Robin Session 2, Group A: Great Britain - Nigeria | Gangneung Curling Center | |
January 27 | 10h00 | Mixed double Round Robin Session 2, Group D: Italy - Denmark | Gangneung Curling Center | |
January 27 | 14h00 | Mixed double Round Robin Session 3, Group B: Norway - Qatar | Gangneung Curling Center | |
January 27 | 14h00 | Mixed double Round Robin Session 3, Group B: Slovenia - Ukraine | Gangneung Curling Center | |
January 27 | 14h00 | Mixed double Round Robin Session 3, Group B: United States of America - Sweden | Gangneung Curling Center | |
January 27 | 14h00 | Mixed double Round Robin Session 3, Group D: Germany - Switzerland | Gangneung Curling Center | |
January 27 | 18h00 | Mixed double Round Robin Session 4, Group C: Austria - Kazakhstan | Gangneung Curling Center | |
January 27 | 18h00 | Mixed double Round Robin Session 4, Group C: Latvia - Turkey | Gangneung Curling Center | |
January 27 | 18h00 | Mixed double Round Robin Session 4, Group C: New Zealand - Brazil | Gangneung Curling Center | |
January 27 | 18h00 | Mixed double Round Robin Session 4, Group C: People's Republic of China - Japan | Gangneung Curling Center | |
January 28 | 10h00 | Mixed double Round Robin session 5, Group C: Brazil - Japan | Gangneung Curling Center | |
January 28 | 10h00 | Mixed double Round Robin session 5, Group C: Latvia - People's Republic of China | Gangneung Curling Center | |
January 28 | 10h00 | Mixed double Round Robin session 5, Group C: Turkey - New Zealand | Gangneung Curling Center | |
January 28 | 10h00 | Mixed double Round Robin session 5, Group C: Ukraine - Norway | Gangneung Curling Center | |
January 28 | 14h00 | Mixed double Round Robin session 6, Group B: United States o America - Qatar | Gangneung Curling Center | |
January 28 | 14h00 | Mixed double Round Robin session 6, Group D: Denmark - Switzerland | Gangneung Curling Center | |
January 28 | 14h00 | Mixed double Round Robin session 6, Group D: Germany - Kazakhstan | Gangneung Curling Center | |
January 28 | 14h00 | Mixed double Round Robin session 6, Group D: Italy - Austria | Gangneung Curling Center | |
January 28 | 18h00 | Mixed double Round Robin session 7, Group A: Czechia - Nigeriia | Gangneung Curling Center | |
January 28 | 18h00 | Mixed double Round Robin session 7, Group A: Hungary - Canada | Gangneung Curling Center | |
January 28 | 18h00 | Mixed double Round Robin session 7, Group A: Republic of Korea - Great Britain | Gangneung Curling Center | |
January 28 | 18h00 | Mixed double Round Robin session 7, Group B: Sweden - Slovenia | Gangneung Curling Center | |
January 29 | 10h00 | Mixed double Round Robin session 8, Group C: Turkey - Japan | Gangneung Curling Center | |
January 29 | 10h00 | Mixed double Round Robin session 8, Group D: Austria - Denmark | Gangneung Curling Center | |
January 29 | 10h00 | Mixed double Round Robin session 8, Group D: Germany - Italy | Gangneung Curling Center | |
January 29 | 10h00 | Mixed double Round Robin session 8, Group D: Switzerland - Kazakhstan | Gangneung Curling Center | |
January 29 | 14h00 | Mixed double Round Robin session 8, Group A: Great Britain - Czechia | Gangneung Curling Center | |
January 29 | 14h00 | Mixed double Round Robin session 8, Group A: Hungary - Republic of Korea | Gangneung Curling Center | |
January 29 | 14h00 | Mixed double Round Robin session 8, Group A: Nigeria - Canada | Gangneung Curling Center | |
January 29 | 14h00 | Mixed double Round Robin session 8, Group C: New Zealand - Latvia | Gangneung Curling Center | |
January 29 | 18h00 | Mixed double Round Robin session 8, Group B: Norway - United States of America | Gangneung Curling Center | |
January 29 | 18h00 | Mixed double Round Robin session 8, Group B: Qatar - Slovenia | Gangneung Curling Center | |
January 29 | 18h00 | Mixed double Round Robin session 8, Group B: Sweden - Ukraine | Gangneung Curling Center | |
January 29 | 18h00 | Mixed double Round Robin session 8, Group C: Brazil - People's Republic of China | Gangneung Curling Center | |
January 30 | 10h00 | Mixed double Round Robin Session 11, Group A: Canada - Czechia | Gangneung Curling Center | |
January 30 | 10h00 | Mixed double Round Robin Session 11, Group A: Great Britain - Hungary | Gangneung Curling Center | |
January 30 | 10h00 | Mixed double Round Robin Session 11, Group A: Republic of Korea - Nigeria | Gangneung Curling Center | |
January 30 | 10h00 | Mixed double Round Robin Session 11, Group D: Switzerland - Austria | Gangneung Curling Center | |
January 30 | 14h00 | Mixed double Round Robin Session 12, Group B: Qatar - Sweden | Gangneung Curling Center | |
January 30 | 14h00 | Mixed double Round Robin Session 12, Group B: Slovenia - Norway | Gangneung Curling Center | |
January 30 | 14h00 | Mixed double Round Robin Session 12, Group B: Ukraine - United States of America | Gangneung Curling Center | |
January 30 | 14h00 | Mixed double Round Robin Session 12, Group C: Japan - New Zealand | Gangneung Curling Center | |
January 30 | 18h00 | Mixed double Round Robin Session 13, Group C: Latvia - Brazil | Gangneung Curling Center | |
January 30 | 18h00 | Mixed double Round Robin Session 13, Group C: People's Republic of China - Turkey | Gangneung Curling Center | |
January 30 | 18h00 | Mixed double Round Robin Session 13, Group D: Denmark - Germany | Gangneung Curling Center | |
January 30 | 18h00 | Mixed double Round Robin Session 13, Group D: Kazakhstan - Italy | Gangneung Curling Center | |
January 31 | 09h00 | Mixed double Round Robin Session 14, Group A: Czechia - Republic of Korea | Gangneung Curling Center | |
January 31 | 09h00 | Mixed double Round Robin Session 14, Group B: Ukraine - Qatar | Gangneung Curling Center | |
January 31 | 09h00 | Mixed double Round Robin Session 14, Group B: United States of America - Slovenia | Gangneung Curling Center | |
January 31 | 09h00 | Mixed double Round Robin Session 14, Group C: New Zealand - People's Republic of China | Gangneung Curling Center | |
January 31 | 12h30 | Mixed double Round Robin Session 15, Group A: Canada - Great Britain | Gangneung Curling Center | |
January 31 | 12h30 | Mixed double Round Robin Session 15, Group C: Brazil - Turkey | Gangneung Curling Center | |
January 31 | 12h30 | Mixed double Round Robin Session 15, Group C: Japan - Latvia | Gangneung Curling Center | |
January 31 | 12h30 | Mixed double Round Robin Session 15, Group D: Kazakhstan - Denmark | Gangneung Curling Center | |
January 31 | 19h00 | Mixed double Quarterfinal: Czechia - United States of America | Gangneung Curling Center | |
January 31 | 19h00 | Mixed double Quarterfinal: Great Britain - Germany | Gangneung Curling Center | |
January 31 | 19h00 | Mixed double Quarterfinal: Japan - Denmark | Gangneung Curling Center | |
January 31 | 19h00 | Mixed double Quarterfinal: People's Republic of China - Sweden | Gangneung Curling Center | |
February 1 | 09h00 | Mixed double Semifinal: Sweden - Great Britain | Gangneung Curling Center | |
February 1 | 09h00 | Mixed double Semifinal: United Stattes of America | Gangneung Curling Center | |
February 1 | 13h00 | Mixed double Bronze Medal Match: Denmark - Geat Britain | Gangneung Curling Center | |
February 1 | 16h00 | Mixed double Final: United States of America - Sweden | Gangneung Curling Center |
Ice Hockey
January 20 | 12h00 | Men's 3 on 3 Tournament Preliminary round: Austria - Great Britain | Gangneung Hockey Center | |
January 20 | 12h00 | Men's 3 on 3 Tournament Preliminary round: Poland - Kazakhstan | Gangneung Hockey Center | |
January 20 | 13h30 | Men's 3 on 3 Tournament Preliminary round:Chinese Tapei - Denmark | Gangneung Hockey Center | |
January 20 | 13h30 | Men's 3 on 3 Tournament Preliminary round:Letvia - Spain | Gangneung Hockey Center | |
January 20 | 16h00 | Women's 3 on 3 Tournament Preliminary round:Netherlands - Australia | Gangneung Hockey Center | |
January 20 | 16h00 | Women's 3 on 3 Tournament Preliminary round:Republic of Korea- People's Republic of China | Gangneung Hockey Center | |
January 20 | 17h30 | Women's 3 on 3 Tournament Preliminary round: Italy - Turkey | Gangneung Hockey Center | |
January 20 | 17h30 | Women's 3 on 3 Tournament Preliminary round: Mexico - Hungary | Gangneung Hockey Center | |
January 21 | 09h00 | Men's 3 on 3 Tournament Preliminary round: Great Britain - Latvia | Gangneung Hockey Center | |
January 21 | 09h00 | Men's 3 on 3 Tournament Preliminary round: Poland - Chinese Tapei | Gangneung Hockey Center | |
January 21 | 10h30 | Men's 3 on 3 Tournament Preliminary round: Denmark - Spain | Gangneung Hockey Center | |
January 21 | 10h30 | Men's 3 on 3 Tournament Preliminary round: Kazakhstan - Austria | Gangneung Hockey Center | |
January 21 | 12h00 | Women's 3 on 3 Tournament Preliminary round: Netherlands - Mexico | Gangneung Hockey Center | |
January 21 | 12h00 | Women's 3 on 3 Tournament Preliminary round: People's Republic of China - Italy | Gangneung Hockey Center | |
January 21 | 13h30 | Women's 3 on 3 Tournament Preliminary round: Australia - Republic of Korea | Gangneung Hockey Center | |
January 21 | 13h30 | Women's 3 on 3 Tournament Preliminary round: Hungary - Turkey | Gangneung Hockey Center | |
January 21 | 16h00 | Men's 3 on 3 Tournament Preliminary round: Denmark - Great Britain | Gangneung Hockey Center | |
January 21 | 16h00 | Men's 3 on 3 Tournament Preliminary round: Poland - Spain | Gangneung Hockey Center | |
January 21 | 17h30 | Men's 3 on 3 Tournament Preliminary round: Austria - Chinese Tapei | Gangneung Hockey Center | |
January 21 | 17h30 | Men's 3 on 3 Tournament Preliminary round: Latvia - Kazakhstan | Gangneung Hockey Center | |
January 21 | 19h00 | Women's 3 on 3 Tournament Preliminary round: Hungary - People's Republic of China | Gangneung Hockey Center | |
January 21 | 19h00 | Women's 3 on 3 Tournament Preliminary round: Netherlands - Turkey | Gangneung Hockey Center | |
January 21 | 20h30 | Women's 3 on 3 Tournament Preliminary round: Italy - Australia | Gangneung Hockey Center | |
January 21 | 20h30 | Women's 3 on 3 Tournament Preliminary round: Republic of Korea - Mexico | Gangneung Hockey Center | |
January 22 | 09h00 | Men's 3 on 3 Tournament Preliminary round: Kazakhstan - Denmark | Gangneung Hockey Center | |
January 22 | 09h00 | Men's 3 on 3 Tournament Preliminary round: Spain - Austria | Gangneung Hockey Center | |
January 22 | 10h30 | Men's 3 on 3 Tournament Preliminary round: Great Britain - Poland | Gangneung Hockey Center | |
January 22 | 10h30 | Men's 3 on 3 Tournament Preliminary round: Latvia - Chinese Tapei | Gangneung Hockey Center | |
January 22 | 12h00 | Women's 3 on 3 Tournament Preliminary round: Australia - Hungary | Gangneung Hockey Center | |
January 22 | 12h00 | Women's 3 on 3 Tournament Preliminary round: Turkey - Republic of Korea | Gangneung Hockey Center | |
January 22 | 13h30 | Women's 3 on 3 Tournament Preliminary round: Italy - Mexico | Gangneung Hockey Center | |
January 22 | 13h30 | Women's 3 on 3 Tournament Preliminary round: People's Republic of Chna - Netherlands | Gangneung Hockey Center | |
January 22 | 16h00 | Women's 3 on 3 Tournament Preliminary round: Chinese Tapei - Kazakhstan | Gangneung Hockey Center | |
January 22 | 16h00 | Women's 3 on 3 Tournament Preliminary round: Latvia - Austria | Gangneung Hockey Center | |
January 22 | 17h30 | Men's 3 on 3 Tournament Preliminary round: Denmark - Poland | Gangneung Hockey Center | |
January 22 | 17h30 | Men's 3 on 3 Tournament Preliminary round: Great Britain - Spain | Gangneung Hockey Center | |
January 22 | 19h00 | Women's 3 on 3 Tournament Preliminary round: Italy - Republic of Korea | Gangneung Hockey Center | |
January 22 | 19h00 | Women's 3 on 3 Tournament Preliminary round: Mexico - Australia | Gangneung Hockey Center | |
January 22 | 20h30 | Women's 3 on 3 Tournament Preliminary round: Hungary - Netherlands | Gangneung Hockey Center | |
January 22 | 20h30 | Women's 3 on 3 Tournament Preliminary round: People's Republic of China - Turkey | Gangneung Hockey Center | |
January 23 | 09h00 | Men's 3 on 3 Tournament Preliminary round: Chinese Tapei - Great Britain | Gangneung Hockey Center | |
January 23 | 09h00 | Men's 3 on 3 Tournament Preliminary round:Poland - Latvia | Gangneung Hockey Center | |
January 23 | 10h30 | Men's 3 on 3 Tournament Preliminary round: Austria - Denmark | Gangneung Hockey Center | |
January 23 | 10h30 | Men's 3 on 3 Tournament Preliminary round: Austria - Denmark | Gangneung Hockey Center | |
January 23 | 12h00 | Women's 3 on 3 Tournament Preliminary round: Mexico - People's Republic of China | Gangneung Hockey Center | |
January 23 | 12h00 | Women's 3 on 3 Tournament Preliminary round: Netherlands - Italy | Gangneung Hockey Center | |
January 23 | 13h30 | Women's 3 on 3 Tournament Preliminary round: Republic of Korea - Australia | Gangneung Hockey Center | |
January 23 | 13h30 | Women's 3 on 3 Tournament Preliminary round: Turkey - Australia | Gangneung Hockey Center | |
January 23 | 16h00 | Men's 3 on 3 Tournament Preliminary round: Denmark - Latvia | Gangneung Hockey Center | |
January 23 | 16h00 | Men's 3 on 3 Tournament Preliminary round: Spain - Chinese Tapei | Gangneung Hockey Center | |
January 23 | 17h30 | Men's 3 on 3 Tournament Preliminary round: Austria - Poland | Gangneung Hockey Center | |
January 23 | 17h30 | Men's 3 on 3 Tournament Preliminary round: Kazakhstan - Great Britain | Gangneung Hockey Center | |
January 23 | 19h00 | Women's 3 on 3 Tournament Preliminary round: Hungary - Italy | Gangneung Hockey Center | |
January 23 | 19h00 | Women's 3 on 3 Tournament Preliminary round: Turkey - Mexico | Gangneung Hockey Center | |
January 23 | 20h30 | Women's 3 on 3 Tournament Preliminary round: Australia - People's Republic of China | Gangneung Hockey Center | |
January 23 | 20h30 | Women's 3 on 3 Tournament Preliminary round: Republic of Korea - Netherlands | Gangneung Hockey Center | |
January 24 | 12h00 | Women's 3 on 3 Tournament Semifinal: Hungary - Italy | Gangneung Hockey Center | |
January 24 | 12h00 | Men's 3 on 3 Tournament Semifinal: Letvia - Kazakhstan | Gangneung Hockey Center | |
January 24 | 13h30 | Men's 3 on 3 Tournament Semifinal: Austria - Denmark | Gangneung Hockey Center | |
January 24 | 13h30 | Women's 3 on 3 Tournament Semifinal: People's Republic of China - Republic of Korea | Gangneung Hockey Center | |
January 25 | 12h00 | Men's 3 on 3 Tournament Bronze Medal Match: Austria - Kazakhstan | Gangneung Hockey Center | |
January 25 | 12h00 | Women's 3 on 3 Tournament Bronze Medal match: People's Republic of China - Italy | Gangneung Hockey Center | |
January 25 | 14h00 | Women's 3 on 3 Tournament Final: Hungary - Republic of Korea | Gangneung Hockey Center | |
January 25 | 14h00 | Men's 3 on 3 Tournament Final: Letvia - Denmark | Gangneung Hockey Center | |
January 27 | 11h00 | Women's 6 tournament Tournament Preliminary Round Group A: Norway - Sweden | Gangneung Hockey Center | |
January 27 | 14h00 | Men's 6 tournament Tournament Preliminary Round Group A: Slovakia - United States of America | Gangneung Hockey Center | |
January 27 | 17h00 | Women's 6 tournament Tournament Preliminary Round Group B: France - Switzerland | Gangneung Hockey Center | |
January 27 | 20h00 | Men's 6 tournament Tournament Preliminary Round Group A: Republic of Korea - Canada | Gangneung Hockey Center | |
January 28 | 11h00 | Women's 6 tournament Tournament Round Group A: Japan - Norway | Gangneung Hockey Center | |
January 28 | 14h00 | Men's 6 tournament Tournament Round Group A:Czechia - Slovakia | Gangneung Hockey Center | |
January 28 | 17h00 | Women's 6 tournament Tournament Round Group B: Germany - France | Gangneung Hockey Center | |
January 28 | 20h00 | Men's 6 tournament Tournament Round Group B: Finland - Republic of Korea | Gangneung Hockey Center | |
January 29 | 11h00 | Women's 6 tournament Tournament Preliminary round, Group A: Sweden - Japan | Gangneung Hockey Center | |
January 29 | 14h00 | Men's 6 tournament Tournament Preliminary round, Group A: United States of America - Czechia | Gangneung Hockey Center | |
January 29 | 17h00 | Women's 6 tournament Tournament Preliminary round, Group B: Switzerland - Germany | Gangneung Hockey Center | |
January 29 | 20h00 | Men's 6 tournament Tournament Preliminary round, Group B: Canada - Finald | Gangneung Hockey Center | |
January 30 | 11h00 | Women's 6 tournament Semifinal 1: Sweden - Germany | Gangneung Hockey Center | |
January 30 | 14h00 | Men's 6 tournament Semifinal 1: Czechia - Finland | Gangneung Hockey Center | |
January 30 | 17h00 | Women's 6 tournament Semifinal 2: Switzerland - Japan | Gangneung Hockey Center | |
January 30 | 20h00 | Men's 6 tournament Semifinal 2: Canada - United States of america | Gangneung Hockey Center | |
January 31 | 10h00 | Women's 6 tournament Bronze Medal match: Switzerland - Germany | Gangneung Hockey Center | |
January 31 | 13h00 | Men's 6 tournament Bronze Medal match: Canada - Finland | Gangneung Hockey Center | |
January 31 | 16h00 | Women's 6 tournament Final: Sweden - Japan | Gangneung Hockey Center | |
January 31 | 20h00 | Men's 6 tournament Final: Czechia - United States of America | Gangneung Hockey Center |
Luge
January 20 | 08h30 | Women's Single run 1 | Alpensia Sliding Center | |
January 20 | 09h40 | Women's Single run 2 | Alpensia Sliding Center | |
January 20 | 10h55 | Men's Double run 1 | Alpensia Sliding Center | |
January 20 | 11h55 | Men's Double run 2 | Alpensia Sliding Center | |
January 21 | 08h30 | Men's Single run 1 | Alpensia Sliding Center | |
January 21 | 09h40 | Men's Single run 2 | Alpensia Sliding Center | |
January 21 | 10h55 | Women's Double run 1 | Alpensia Sliding Center | |
January 21 | 11h55 | Women's Double run 2 | Alpensia Sliding Center | |
January 23 | 10h30 | Mixed Relay | Alpensia Sliding Center |
Skating Artistic
January 27 | 13h30 | Mixed Pair short program | Gangneung Ice Arena | |
January 27 | 16h00 | Men's short program | Gangneung Ice Arena | |
January 28 | 13h30 | Mixed Dance Rhythm dance | Gangneung Ice Arena | |
January 28 | 16h10 | Women's Short program | Gangneung Ice Arena | |
January 29 | 11h30 | Mixed Pair free program | Gangneung Ice Arena | |
January 29 | 14h00 | Men's free program | Gangneung Ice Arena | |
January 30 | 11h30 | Mixed Dance free dance | Gangneung Ice Arena | |
January 30 | 14h30 | Women's free program | Gangneung Ice Arena | |
February 1 | 11h30 | Mixed event Ice Danse Free Danse | Gangneung Ice Arena | |
February 1 | 11h30 | Mixed event Men Free skating | Gangneung Ice Arena | |
February 1 | 11h30 | Mixed event Pair Free skating | Gangneung Ice Arena | |
February 1 | 11h30 | Mixed event Women Free skating | Gangneung Ice Arena |
Skating speed
January 22 | 11h00 | Women's 500 m | Gangneung Oval | |
January 22 | 12h04 | Men's 500 m | Gangneung Oval | |
January 23 | 11h30 | Women's 1500 m | Gangneung Oval | |
January 23 | 12h51 | Men's 1500 m | Gangneung Oval | |
January 25 | 11h30 | Mixed relay Semifinals | Gangneung Oval | |
January 25 | 12h08 | Mixed relay Final | Gangneung Oval | |
January 26 | 11h30 | Women's mass start Semifinals | Gangneung Oval | |
January 26 | 12h11 | Men's mass start Semifinals | Gangneung Oval | |
January 26 | 12h52 | Women's mass start Final | Gangneung Oval | |
January 26 | 13h27 | Men's mass start Final | Gangneung Oval |
Skating speed - short track
January 20 | 11h00 | Women's 1500 m Quarterfinal 1 | Gangneung Ice Arena | |
January 20 | 11h00 | Women's 1500 m Quarterfinal 2 | Gangneung Ice Arena | |
January 20 | 11h00 | Women's 1500 m Quarterfinal 3 | Gangneung Ice Arena | |
January 20 | 11h00 | Women's 1500 m Quarterfinal 4 | Gangneung Ice Arena | |
January 20 | 11h00 | Women's 1500 m Quarterfinal 5 | Gangneung Ice Arena | |
January 20 | 11h00 | Women's 1500 m Quarterfinal 6 | Gangneung Ice Arena | |
January 20 | 11h36 | Men's 1,500 m Quarterfinal 1 | Gangneung Ice Arena | |
January 20 | 11h36 | Men's 1,500 m Quarterfinal 2 | Gangneung Ice Arena | |
January 20 | 11h36 | Men's 1,500 m Quarterfinal 3 | Gangneung Ice Arena | |
January 20 | 11h36 | Men's 1,500 m Quarterfinal 4 | Gangneung Ice Arena | |
January 20 | 11h36 | Men's 1,500 m Quarterfinal 5 | Gangneung Ice Arena | |
January 20 | 11h36 | Men's 1,500 m Quarterfinal 6 | Gangneung Ice Arena | |
January 20 | 12h27 | Women's 1500 m Semifinals | Gangneung Ice Arena | |
January 20 | 12h45 | Men's 1,500 m Semifinals | Gangneung Ice Arena | |
January 20 | 13h18 | Women's 1500 m Final A | Gangneung Ice Arena | |
January 20 | 13h25 | Women's 1500 m Final A | Gangneung Ice Arena | |
January 20 | 13h32 | Men's 1,500 m Final A | Gangneung Ice Arena | |
January 20 | 13h39 | Men's 1,500 m Final A | Gangneung Ice Arena | |
January 21 | 11h00 | Women's 1,000 m Heats | Gangneung Ice Arena | |
January 21 | 11h36 | Men's 1,000 m Heats | Gangneung Ice Arena | |
January 21 | 12h27 | Women's 1,000 m Quarterfinals | Gangneung Ice Arena | |
January 21 | 12h43 | Men's 1,000 m Quarterfinals | Gangneung Ice Arena | |
January 21 | 13h14 | Women's 1,000 m Semifinals | Gangneung Ice Arena | |
January 21 | 13h23 | Men's 1,000 m Semifinals | Gangneung Ice Arena | |
January 21 | 13h47 | Women's 1,000 m Final B | Gangneung Ice Arena | |
January 21 | 13h52 | Women's 1,000 m Final A | Gangneung Ice Arena | |
January 21 | 13h57 | Men's 1,000 m Final B | Gangneung Ice Arena | |
January 21 | 14h02 | Men's 1,000 m Final A | Gangneung Ice Arena | |
January 22 | 15h00 | Women's 500 m Heats | Gangneung Ice Arena | |
January 22 | 15h25 | Men's 500 m Heats | Gangneung Ice Arena | |
January 22 | 16h05 | Women's 500 m Quarterfinals | Gangneung Ice Arena | |
January 22 | 16h16 | Men's 500 m Quarterfinals | Gangneung Ice Arena | |
January 22 | 16h42 | Women's 500 m Semifinals | Gangneung Ice Arena | |
January 22 | 16h50 | Men's 500 m Semifinals | Gangneung Ice Arena | |
January 22 | 17h13 | Women's 500 m Final B | Gangneung Ice Arena | |
January 22 | 17h17 | Women's 500 m Final A | Gangneung Ice Arena | |
January 22 | 17h22 | Men's 500 m Final B | Gangneung Ice Arena | |
January 22 | 17h26 | Men's 500 m Final A | Gangneung Ice Arena | |
January 24 | 10h00 | Mixed relay Semifinals | Gangneung Ice Arena | |
January 24 | 10h27 | Mixed relay Final B | Gangneung Ice Arena | |
January 24 | 10h33 | Mixed relay Final A | Gangneung Ice Arena |
SKeleton
January 22 | 17h30 | Women's run 1 | Alpensia Sliding Center | |
January 22 | 18h20 | Women's run 2 | Alpensia Sliding Center | |
January 23 | 17h30 | Men's run 1 | Alpensia Sliding Center | |
January 23 | 18h20 | Men's run 2 | Alpensia Sliding Center |
Skiing Alpine
January 21 | 10h00 | Women's Super-G | International Exposition Centre Hall D | |
January 21 | 14h00 | Men's Super-G | International Exposition Centre Hall D | |
January 22 | 09h00 | Men's alpine combined Super-G | International Exposition Centre Hall D | |
January 22 | 10h20 | Women's alpine combined Super-G | International Exposition Centre Hall D | |
January 22 | 13h00 | Men's alpine combined Slalom | International Exposition Centre Hall D | |
January 22 | 14h15 | Women's alpine combined Slalom | International Exposition Centre Hall D | |
January 23 | 10h00 | Women's Giant slalom run 1 | International Exposition Centre Hall D | |
January 23 | 12h45 | Women's Giant slalom run 2 | International Exposition Centre Hall D | |
January 24 | 10h00 | Men's Giant slalom run 1 | International Exposition Centre Hall D | |
January 24 | 12h45 | Men's Giant slalom run 2 | International Exposition Centre Hall D | |
January 25 | 09h30 | Women's Slalom run 1 | International Exposition Centre Hall D | |
January 25 | 10h45 | Men's Slalom run 1 | International Exposition Centre Hall D | |
January 25 | 13h45 | Women's Slalom run 2 | International Exposition Centre Hall D | |
January 25 | 14h45 | Men's Slalom run 2 | International Exposition Centre Hall D | |
January 26 | 11h00 | Mixed parrallèl 1/8 Finals | International Exposition Centre Hall D | |
January 26 | 11h40 | Mixed parrallèl Quarterfinals | International Exposition Centre Hall D | |
January 26 | 12h00 | Mixed parrallèl Semifinals | International Exposition Centre Hall D | |
January 26 | 12h10 | Mixed parrallèl Small Final | International Exposition Centre Hall D | |
January 26 | 12h15 | Mixed parrallèl Big Final | International Exposition Centre Hall D |
Skiing cross-country
January 29 | 10h30 | Women's Sprint freestyle qualifications | Alpensia Biathlon Center | |
January 29 | 11h05 | Men's Sprint freestyle qualifications | Alpensia Biathlon Center | |
January 29 | 12h30 | Women's Sprint freestyle Quarterfinals | Alpensia Biathlon Center | |
January 29 | 12h55 | Men's Sprint freestyle quarterfinals | Alpensia Biathlon Center | |
January 29 | 13h20 | Women's Sprint freestyle Semifinals | Alpensia Biathlon Center | |
January 29 | 13h30 | Men's Sprint freestyle Semifinals | Alpensia Biathlon Center | |
January 29 | 13h40 | Women's Sprint freestyle Finals | Alpensia Biathlon Center | |
January 29 | 13h45 | Men's Sprint freestyle Finals | Alpensia Biathlon Center | |
January 30 | 10h30 | Women's 7,5 km classical | Alpensia Biathlon Center | |
January 30 | 13h00 | Men's 7,5 km classical | Alpensia Biathlon Center | |
February 1 | 10h30 | Mixed 4 x 5 km (W+M) (classic / free) | Alpensia Biathlon Center |
Skiing freestyle
January 23 | 11h00 | Men's Cross Heats | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
January 23 | 11h00 | Women's Cross Heats | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
January 23 | 11h00 | Men's Cross Semifinals | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
January 23 | 11h00 | Women's Cross Semifinals | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
January 23 | 11h00 | Men's Cross Small Final | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
January 23 | 11h00 | Women's Cross Small Final | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
January 23 | 11h00 | Men's Cross Big Final | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
January 23 | 11h00 | Women's Cross Big Final | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
January 24 | 09h45 | Women's Slopestyle Qualification Run 1 | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
January 24 | 10h30 | Women's Slopestyle Qualification Run 2 | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
January 24 | 11h00 | Mixed Cross Heats | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
January 24 | 11h20 | Mixed Cross Quarterfinals | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
January 24 | 12h15 | Mixed Cross Semifinals | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
January 24 | 12h25 | Mixed Cross Small Final | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
January 24 | 12h25 | Mixed Cross Big Final | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
January 24 | 12h30 | Women's Slopestyle Final run 1 | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
January 24 | 12h52 | Women's Slopestyle Final run 2 | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
January 24 | 13h14 | Women's Slopestyle Final run 3 | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
January 25 | 09h45 | Men's Slopestyle qualification run 1 | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
January 25 | 10h30 | Men's Slopestyle qualification run 2 | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
January 25 | 12h30 | Men's Slopestyle Final run 1 | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
January 25 | 12h52 | Men's Slopestyle Final run 2 | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
January 25 | 13h14 | Men's Slopestyle Final run 3 | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
January 26 | 13h00 | Mixed Dual moguls 1/8 Finals | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
January 26 | 13h50 | Mixed Dual moguls Quarterfinals | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
January 26 | 14h30 | Mixed Dual moguls Semifinals | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
January 26 | 14h50 | Mixed Dual moguls Small Final | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
January 26 | 14h55 | Mixed Dual moguls Big Final | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
January 27 | 10h15 | Women's Big Air qualification run 1 | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
January 27 | 10h15 | Women's Big Air qualification run 2 | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
January 27 | 10h30 | Women's Dual moguls Heats | International Exposition Centre Hall D | |
January 27 | 12h00 | Women's Dual moguls Semifinal 1 | International Exposition Centre Hall D | |
January 27 | 12h05 | Women's Dual moguls Semifinal 2 | International Exposition Centre Hall D | |
January 27 | 12h10 | Women's Dual moguls Small final | International Exposition Centre Hall D | |
January 27 | 12h15 | Women's Dual moguls Big final | International Exposition Centre Hall D | |
January 27 | 13h15 | Men's Big Air qualification run 1 | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
January 27 | 13h15 | Men's Big Air qualification run 2 | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
January 27 | 13h30 | Men's Dual moguls Heats | International Exposition Centre Hall D | |
January 27 | 15h00 | Men's Dual moguls Semifinal 1 | International Exposition Centre Hall D | |
January 27 | 15h05 | Men's Dual moguls Semifinal 2 | International Exposition Centre Hall D | |
January 27 | 15h10 | Men's Dual moguls small Final | International Exposition Centre Hall D | |
January 27 | 15h15 | Men's Dual moguls Big Final | International Exposition Centre Hall D | |
January 28 | 10h15 | Men's Big Air Final run 1 | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
January 28 | 10h15 | Women's Big Air Final run 1 | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
January 28 | 10h55 | Men's Big Air Final run 2 | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
January 28 | 10h55 | Women's Big Air Final run 2 | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
January 28 | 11h35 | Men's Big Air Final run 3 | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
January 28 | 11h35 | Women's Big Air Final run 3 | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
January 31 | 10h15 | Men's Halfpipe Qualification Run 1 | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
January 31 | 10h15 | Women's Halfpipe Qualification Run 1 | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
January 31 | 11h15 | Men's Halfpipe Qualification Run 2 | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
January 31 | 11h15 | Women's Halfpipe Qualification Run 2 | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
January 31 | 13h30 | Men's Halfpipe Final Run 1 | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
January 31 | 13h30 | Women's Halfpipe Final Run 1 | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
January 31 | 13h30 | Men's Halfpipe Final Run 2 | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
January 31 | 13h30 | Women's Halfpipe Final Run 2 | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
January 31 | 15h00 | Men's Halfpipe Final Run 3 | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
January 31 | 15h00 | Women's Halfpipe Final Run 3 | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 |
Skiing jumping
January 20 | 10h00 | Women's Normal hill HS 109 Trial round | Alpensia Ski Jumping Center | |
January 20 | 10h50 | Women's Normal hill HS 109 round 1 | Alpensia Ski Jumping Center | |
January 20 | 11h40 | Women's Normal hill HS 109 Final | Alpensia Ski Jumping Center | |
January 20 | 13h30 | Men's Normal hill HS 109 Trial round (cancelled) | Alpensia Ski Jumping Center | |
January 20 | 14h20 | Men's Normal hill HS 109 run 1 | Alpensia Ski Jumping Center | |
January 20 | 15h10 | Men's Normal hill HS 109 Final | Alpensia Ski Jumping Center | |
January 21 | 12h30 | Mixed Normal hill HS 109 Trial Round | Alpensia Ski Jumping Center | |
January 21 | 13h15 | Mixed Normal hill HS 109 run 1 | Alpensia Ski Jumping Center | |
January 21 | 14h11 | Mixed Normal hill HS 109 Final | Alpensia Ski Jumping Center |
Skiing nordic combined
January 29 | 11h00 | Women's normal hill / 4 km hill HS 109 Trial Round | Alpensia Ski Jumping Center | |
January 29 | 11h00 | Men's normal hill / 6 km hill HS 109 Trial Round | Alpensia Ski Jumping Center | |
January 29 | 12h05 | Women's normal hill / 4 km hill HS 109 Competitionn Round | Alpensia Ski Jumping Center | |
January 29 | 12h45 | Men's normal hill / 6 km hill HS 109 Competitionn Round | Alpensia Ski Jumping Center | |
January 29 | 15h00 | Women's normal hill / 4 km hill HS 109 Cross-Coountry | Alpensia Biathlon Center | |
January 29 | 15h40 | Men's normal hill / 6 km hill HS 109 Cross-Coountry | Alpensia Biathlon Center | |
January 31 | 11h00 | Mixed normal hill / 4 x 3,3 km Ski Jumping Trial Round | Alpensia Ski Jumping Center | |
January 31 | 11h35 | Mixed normal hill / 4 x 3,3 km ski Jumpig Competition Round | Alpensia Ski Jumping Center | |
January 31 | 15h30 | Mixed normal hill / 4 x 3,3 km cross country | Alpensia Biathlon Center |
Snowboard
January 20 | 11h00 | Men's Cross Heats | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
January 20 | 11h00 | Women's Cross Heats | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
January 20 | 11h00 | Men's Cross semifinals | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
January 20 | 11h00 | Women's Cross semifinals | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
January 20 | 11h00 | Men's Cross Small Final | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
January 20 | 11h00 | Women's Cross Small Final | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
January 20 | 11h00 | Men's Cross Big Final | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
January 20 | 11h00 | Women's Cross Big Final | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
January 21 | 11h00 | Mixed Cross heats | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
January 21 | 11h20 | Mixed Cross Quarterfinals | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
January 21 | 12h00 | Mixed Cross Semifinals | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
January 21 | 12h30 | Mixed Cross Small Final | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
January 21 | 12h40 | Mixed Cross Big Final | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
January 24 | 09h45 | Women's Slopestyle Qualification Run 1 | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
January 24 | 10h30 | Women's Slopestyle Qualification Run 2 | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
January 24 | 14h51 | Women's Slopestyle Final Run 1 | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
January 24 | 15h13 | Women's Slopestyle Final Run 2 | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
January 24 | 15h35 | Women's Slopestyle Final Run 3 | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
January 25 | 09h45 | Men's Slopestyle Qualification run 1 | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
January 25 | 10h30 | Men's Slopestyle Qualification run 2 | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
January 25 | 14h51 | Men's Slopestyle Final run 1 | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
January 25 | 15h13 | Men's Slopestyle Final run 2 | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
January 25 | 15h35 | Men's Slopestyle Final run 3 | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
January 27 | 10h15 | Women's Big Air Qualification Run 1 | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
January 27 | 11h00 | Women's Big Air Qualification Run 2 | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
January 27 | 13h15 | Men's Big Air Qualification Run 1 | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
January 27 | 14h00 | Men's Big Air Qualification Run 2 | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
January 28 | 13h45 | Women's Big Air Final Run 1 | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
January 28 | 13h45 | Men's Big Air Final Run 1 | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
January 28 | 14h25 | Men's Big Air Final Run 2 | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
January 28 | 14h25 | Women's Big Air Final Run 2 | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
January 28 | 15h05 | Men's Big Air Final Run 3 | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
January 28 | 15h05 | Women's Big Air Final Run 3 | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
February 1 | 10h15 | Men's Halfpipe Qualification Run 1 | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
February 1 | 10h15 | Women's Halfpipe Qualification Run 1 | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
February 1 | 11h15 | Men's Halfpipe Qualification Run 2 | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
February 1 | 11h15 | Women's Halfpipe Qualification Run 2 | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
February 1 | 13h30 | Men's Halfpipe Final Run 1 | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
February 1 | 13h30 | Women's Halfpipe Final Run 1 | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
February 1 | 14h15 | Men's Halfpipe Final Run 2 | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
February 1 | 14h15 | Women's Halfpipe Final Run 2 | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
February 1 | 15h00 | Men's Halfpipe Final Run 3 | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 | |
February 1 | 15h00 | Women's Halfpipe Final Run 3 | Sydney Olympic Park Tennis - Court 5 |